Przyjaciele 9: The One with the Pediatrician (3)

(Friends: The One with the Pediatrician)

serial komediowy USA 2002-2003  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Chandler informuje przyjaciół o przeprowadzce do Tulsy. Rachel jest przewrażliwiona na punkcie zdrowia swojej małej córeczki Emmy. Joey i Phoebe umawiają się na randkę w ciemno.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler informuje przyjaciół o przeprowadzce do Tulsy. Wszyscy są zmartwieni. Rachel jest przewrażliwiona na punkcie zdrowia swojej małej córeczki Emmy. Zmęczony jej ciągłymi telefonami doktor rezygnuje z opieki nad niemowlęciem. Zdesperowana kobieta poszukuje nowego pediatry. Prosi o pomoc Rossa. Joey i Phoebe umawiają się wspólnie na randkę w ciemno. Każde z nich ma zabrać ze sobą zaprzyjaźnioną osobę jako partnera dla przyjaciela. Joey zapomina o umowie i w ostatniej chwili zaprasza przypadkowego mężczyznę, którego spotyka w kawiarni. Prawda w końcu wychodzi na jaw. Phoebe jest zła na Joeya za to, że umówił ją z nieznajomym. Okazuje się jednak, że ona i Mike świetnie się dogadują.

Występują

Twórcy

Ładuję...