Przyjaciele 9: The One Where No One Proposes (1)

(Friends: The One Where No One Proposes)

serial komediowy USA 2002-2003  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Rachel rodzi córeczkę Emmę. Monica i Chandler pod wpływem tego wydarzenia jeszcze intensywniej starają się o własne dziecko. W intymnym momencie wchodzi nagle ojciec Moniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel urodziła córeczkę, której dała na imię Emma. Monica i Chandler pod wpływem wydarzeń, które właśnie miały miejsce, jeszcze intensywniej starają się o własne dziecko. Pan Geller nakrywa ich w intymnej sytuacji. Ross nie jest przekonany, czy powinien teraz oświadczać się Rachel. Ma jednak przy sobie pierścionek zaręczynowy. Sprawa się komplikuje, kiedy pudełeczko wypada mu z kurtki w momencie, gdy w pokoju Rachel przebywa Joey. Ten drugi zauważywszy leżące na podłodze etui, próbuje je podnieść. Kiedy Rachel widzi klęczącego przyjaciela z pierścionkiem w ręku, sądzi, że są to oświadczyny. Pod wpływem emocji mówi "tak", zanim z jego ust pada jakiekolwiek pytanie.

Występują

Twórcy

Ładuję...