Przyjaciele 9: The One Where Emma Cries (2)

(Friends: The One Where Emma Cries)

serial komediowy USA 2002-2003  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Ross nie może zrozumieć powodów, dla których Rachel przyjęła oświadczyny Joeya. Monica i Phoebe przygotowują powitanie Rachel i dziecka. Zmęczony Chandler zgadza się na wyjazd do Tulsy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross próbuje zrozumieć, jak to się stało, że Rachel przyjęła oświadczyny Joeya. Ten, czując się winnym całego nieporozumienia, zachęca przyjaciela, by go uderzył i w ten sposób odreagował. Geller chce to zrobić, jednak zamiast w Joeya trafia z całej siły w słup, raniąc sobie dłoń. Monica i Phoebe przygotowują w domu uroczyste powitanie dla Rachel i dziecka. Zmęczony Chandler zasypia w czasie służbowego spotkania. Kiedy się budzi, nie zdając sobie sprawy, o czym właśnie dyskutowali pozostali, przytakuje na zadane pytanie. Okazuje się, że wyraził zgodę na objęcie kierowniczego stanowiska i przeprowadzkę do Tulsy, położonej w odległym stanie Oklahoma. Rachel poznaje "uroki" macierzyństwa. Emma nie przestaje płakać, doprowadzając swoją mamę, Phoebe i Monicę do szału. W końcu tej ostatniej udaje się znaleźć sposób na uspokojenie dziecka.

Występują

Twórcy

Ładuję...