Przyjaciele 9: The One with the Lottery (18)

(Friends: The One with the Lottery)

serial komediowy USA 2002-2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey próbuje szczęścia na loterii. Kiedy przyjaciele dowiadują się o zbliżającej się kumulacji, chcą kupić kilka kuponów i wspólnie oglądać losowanie. Jedynie Ross wyłamuje się z zabawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey postanawia spróbować szczęścia na loterii. Kiedy przyjaciele dowiadują się o zbliżającej się właśnie kumulacji, w której do wygrania jest trzysta tysięcy dolarów, również planują kupić kilka kuponów i razem oglądać wyniki losowania. Jedynie Ross wyłamuje się z tej zabawy, nie wierząc z szanse kogokolwiek na wygraną. Monica decyduje, że wykupi dla niego jeden los za własne pieniądze. Chandler niecierpliwie wyczekuje telefonu z informacją, który ze stażystów agencji reklamowej po ukończeniu praktyk otrzyma propozycję dalszej pracy na stanowisku asystenta. Liczy, na to do niego uśmiechnie się szczęście. Kiedy kolejni koledzy dzwonią pochwalić mu się, iż właśnie dostali angaż, Chandler traci nadzieję. Okazuje się jednak, że szefostwo firmy ma nieco inną propozycję dla niego. Mała Emma, córeczka Rachel i Rossa, wypowiada swoje pierwsze słowo.

Występują

Twórcy

Ładuję...