Przyjaciele 9: The One with the Memorial Service (17)

(Friends: The One with the Memorial Service)

serial komediowy USA 2002-2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe przeżywa rozstanie z Mikiem. Ross odkrywa siłę Internetu i na jednej ze stron wpisuje informacje o sobie. Chandler dla kawału dopisuje na tej stronie kompromitujące szczegóły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe bardzo przeżywa rozstanie z Mikiem. Boi się, że będzie próbowała odnowić tę znajomość. Dlatego prosi Monicę, by ta przypilnowała, aby ona i Mike nie zaczęli ponownie się spotykać. Ross odkrywa możliwości, jakie daje Internet i na jednej ze stron wypisuje kilka informacji na swój temat. Gdy Chandler dowiaduje się o tym, dla kawału dopisuje na stronie Rossa kilka kompromitujących szczegółów dotyczących przyjaciela. Zaczynają wojnę na plotki rozsiewane przez Internet. Kulminacją tej zabawy jest fałszywa informacja o śmierci Rossa, która nie spotyka się z żadną reakcją jego znajomych i rodziny, a jedynie wyjątkowo porusza głównego zainteresowanego. Joey nie może pogodzić się z faktem, iż córeczka Rachel i Rossa, Emma, upodobała sobie jego ulubioną maskotkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...