Kuchenne rewolucje (1/15)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Restauracja 'U Przyjaciół' w Sopocie ma za sobą czasy świetności, gdy zdobywała nagrody. Choć na ścianach wiszą dyplomy, lokal jest pusty. Magda Gessler próbuje ożywić zapomniane miejsce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Restauracja "U Przyjaciół" w Sopocie ma za sobą czasy świetności, gdy zdobywała nagrody krytyków kulinarnych. Choć na ścianach wciąż wiszą dyplomy, lokal jest pusty. Właściciel przekazał stery młodszemu synowi, Bartkowi. Nowy szef nie chce zawieść ojca, ale nie odziedziczył pasji gotowania i prowadzenie restauracji go przerasta. Magda Gessler próbuje przywrócić opustoszałe miejsce do życia.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...