Szpital | sezon 2 odc. 154

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert Szewczyk przyjmuje kobietę, która skarży się na poważne dolegliwości żołądkowe. Ratownicy medyczni przywożą na SOR 27-letnią Monikę Pietrzak, która podtopiła się w wannie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Robert Szewczyk przyjmuje kobietę, która skarży się na poważne dolegliwości żołądkowe. Okazuje się, że pacjentkę próbowała otruć arszenikiem była kochanka jej męża. Ratownicy medyczni przywożą na SOR 27-letnią Monikę Pietrzak, która podczas kąpieli podtopiła się w wannie. Ratownicy w pierwszej chwili podejrzewają zatrucie tlenkiem węgla. Kobietę uratował 7-letni syn, który w ostatniej chwili zadzwonił po pogotowie. Chorą przyjmuje dr Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...