Kuchenne rewolucje (4/14)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler odwiedza w Ustce restaurację Syrenka. Poza sezonem lokal jest zadłużony. Zarządza nim pan Adam, który nie potrafi zdyscyplinować swoich kucharzy.. Pani Magda musi to zmienić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Magda Gessler odwiedza położoną tuż przy porcie w Ustce restaurację Syrenka. Poza sezonem turystycznym lokal jest zadłużony. Zarządza nim pan Adam, który nie potrafi zdyscyplinować swoich kucharzy. W efekcie te same dania za każdym razem wyglądają i smakują inaczej. Doświadczona restauratorka przejmuje obowiązki szefa, by wprowadzić zmiany.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...