Ostry dyżur 2: Ratownicy (16)

(ER: The Healers)

serial obyczajowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafiają ranni z płonącego budynku. Są wśród nich Shep i Raul. Raul jest operowany przez Cartera. Susan może wreszcie zaadoptować siostrzenicę. Ross umawia się z ojcem na mecz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie pracowników szpitala klinicznego w Chicago. Pomimo własnych problemów, bez względu na porę dnia czy nocy, ofiarni lekarze i pielęgniarki zawsze gotowi są nieść pomoc potrzebującym. Produkcja to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji.

W tym odcinku

Do szpitala trafiają ranni, których uratowano z płonącego budynku. Są wśród nich znajomi Carol - Shep i Raul. Drugi z nich jest operowany przez Cartera, który niespodziewanie dostaje mdłości. Mężczyzna zaczyna wątpić, czy podjął dobrą decyzję wybierając zawód chirurga. Jego obawy rozwiewa Peter Benton. Susan otrzymuje wiadomość, że może wreszcie zaadoptować swoją siostrzenicę, Susie. Niespodziewanie wraca jednak jej siostra, Chloe. Ross umawia się ze swoim ojcem na mecz koszykówki. Spotkanie utwierdza go jednak w przekonaniu, że nigdy nie dojdzie z nim do porozumienia.

Występują

Twórcy

Ładuję...