Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (9)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czterech kucharzy, którzy kontynuują walkę o nagrodę główną, czeka gotowanie na świeżym powietrzu. Poza studiem będą musieli popisać się umiejętnością przyrządzania dań z grilla.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

Czterech kucharzy, którzy kontynuują walkę o nagrodę główną, czeka gotowanie na świeżym powietrzu. Poza studiem będą musieli popisać się umiejętnością przyrządzania dań z grilla. Ponieważ karkówka i kiełbaski są zbyt prozaiczne nawet dla początkujących miłośników dań z rusztu, dla swoich podopiecznych Wojciech Modest Amaro przygotował specjalne letnie menu. Uczestnicy muszą dać z siebie wszystko. Ich celem jest przejście do finałowego odcinka programu, w którym wystąpią tylko trzy osoby.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...