Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (6)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojciech Modest Amaro przygotował uczestnikom niezwykle trudne zadanie. Każdy z nich musi odtworzyć przygotowane przez niego danie. Jednak żaden z nich nie otrzymuje przepisu.

Oglądaj w telewizji

Wt 30.07 14:15
Super Polsatlogo

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

Wojciech Modest Amaro przygotował uczestnikom niezwykle trudne zadanie. Każdy z nich musi odtworzyć przygotowane przez niego danie. Jednak żaden z nich nie otrzymuje przepisu. Rywalizacja opiera się więc o zmysł smaku.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...