Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (8)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na uczestników czeka pozornie proste zadanie. Każdy z zawodników ma przyrządzić danie typowe dla polskiej kuchni. Drużyna Czarnych ma o co zawalczyć. Nagrodą jest wizyta na torze gokartowym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

Na uczestników czeka kolejne zadanie, z pozoru proste, a jednak... Każdy z zawodników będzie musiał przyrządzić danie z polskiej kuchni. Drużyna Czarnych ma o co zawalczyć. Nagrodą jest wizyta na torze gokartowym z samym Wojciechem Modestem Amaro. Widzowie dowiedzą się, kto tym razem pozytywnie zaskoczy wymagającego szefa.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...