Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (7)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W programie zostało już tylko siedmiu najlepszych uczestników. Z drużyny Niebieskiej i Czerwonej Wojciech Modest Amaro tworzy jedną - Czarną. Zawodnicy rozpoczynają dzień od joggingu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

W programie zostało już tylko siedmiu najlepszych uczestników, którzy nadal walczą o 100 tysięcy złotych oraz pracę u Wojciecha Modesta Amaro. Z drużyny Niebieskiej i Czerwonej znany szef tworzy jedną - Czarną. Zawodnicy rozpoczynają dzień od joggingu z Maciejem Dowborem, który jest wielkim pasjonatem tej aktywności fizycznej. Poranny bieg stanowi jedynie wstęp do dalszych zmagań. Widzowie dowiedzą się, jakie kary i nagrody szef Amaro przygotował tym razem dla uczestników, a także kto pożegna się z programem.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...