Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (5)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczestnicy programu muszą przygotować jajko. Okazuje się, że nie jest to łatwe. Wygrani w tej konkurencji mają świetną zabawę. W ich domu pojawi się znana wokalistka oraz dwóch piosenkarzy.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.07 14:15
Super Polsatlogo
Wt 30.07 8:30
Super Polsatlogo

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

Uczestnicy programu muszą przygotować jajko. Okazuje się, że zadanie przerasta niektórych uczestników. Wygrani w tej konkurencji mają doskonałą zabawę. W ich domu pojawi się pewna znana wokalistka oraz dwóch piosenkarzy.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...