Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 4: Śluby i rozstania (42)
8:50 - 9:45
Komisarz Alex 18: Trenerka (221)
9:45 - 10:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień
6:00 - 8:40
Malanowski i partnerzy: Pacjent zero (702)
9:10 - 9:40
Sekrety rodziny: Obsesja (338)
9:40 - 10:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
9:15 - 9:30
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:30 - 9:50
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
9:50 - 10:00
Dlaczego ja?: Tajemnicza klientka taksówki (809)
8:00 - 9:00
Dlaczego ja?: Wygrana i strata (810)
9:00 - 10:00
Policjantki i Policjanci (1127)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny: Długa droga (16)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny: Stłumiony ból (1)
9:00 - 10:00
Ukryta prawda (1088)
7:55 - 8:55
Ukryta prawda (798)
8:55 - 10:00
Pogranicze w ogniu (14/24)
9:00 - 10:10
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 11:10
Porzucone budowle 6 (3)
8:30 - 9:30
Porzucone budowle 6 (4)
9:30 - 10:30
FILMOWE
Vera 12 (3)
8:30 - 10:15
Kiler
7:05 - 8:45
MTV Unplugged - Margaret
8:45 - 9:45
Szansa na zwycięstwo
9:45 - 11:20
Królowa chmur
8:05 - 9:25
Guliwer
9:25 - 10:55
MTV Unplugged - Margaret
7:45 - 8:45
Szansa na zwycięstwo
8:45 - 10:20
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
8:25 - 8:45
Łapu Capu
8:45 - 9:00
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
9:00 - 9:30
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
9:30 - 10:00
Aviator
7:50 - 11:10
Agenci NCIS 15 (21)
9:55 - 10:50
David Holmes: Chłopiec, który przeżył
7:25 - 8:55
Mariah Carey. Świąteczne życzenie
8:55 - 10:25
King: Mój przyjaciel lew
7:25 - 9:05
Stażyści
9:05 - 11:00
Zadzwoń do Jane
7:40 - 9:45
Och! Kabaret (6)
8:05 - 9:05
Och! Kabaret 2 (2)
9:05 - 10:05
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
9:50 - 12:00
Przyjaciółki (249)
8:30 - 9:30
Przyjaciółki (250)
9:30 - 10:30
Hudson i Rex 5 (16)
8:00 - 8:55
Komisarz Rex 5: Nagonka (67)
8:55 - 9:55
Komisarz Rex 5 (68)
9:55 - 10:55
SPORTOWE
Ekstraklasa po godzinach
8:00 - 9:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00 - 11:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Magazyn skrótów LaLiga
9:45 - 10:45
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
8:30 - 10:00
Snooker: Turniej World Grand Prix
8:30 - 10:30
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
8:30 - 11:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30 - 11:00
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
8:00 - 10:30
Retransmisja
8:15 - 10:25
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać