Przyjaciółki | sezon 23 odc. 276

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga denerwuje się przed rozprawą Wiktora. Teresa, która nadal boi się Tomasza, ponownie prosi Ankę o pomoc. Prawniczka próbuje uświadomić kobiecie, że mężczyzna próbuje ją kontrolować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Zdenerwowana zbliżającą się rozprawą Wiktora Inga nie może się na niczym skupić. Carol pomaga jej zrelaksować się. Teresa, która nadal boi się Tomasza, znów prosi Ankę o pomoc. Prawniczka stara się uświadomić kobiecie, że mężczyzna próbuje ją kontrolować. Po konsultacji z Wiktorem Strzelecka postanawia też przejąć jego sprawę. Tomasz sugeruje oskarżonemu, by się przyznał do zarzucanych mu czynów. On jednak nie decyduje się na taki krok. Dorota rzuca się w wir zakupów. Wciąż nie potrafi zaufać Carol.

Występują

Zobacz także

Ładuję...