Program TV na poniedziałek 06.05.2024
POPULARNE STACJE
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zgrany zespół (65)
8:00 - 8:50
Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
8:50 - 9:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień z Polsat News
6:00 - 8:40
Malanowski i partnerzy: Skruszony gangster (751)
8:40 - 9:10
Malanowski i partnerzy: Syn marnotrawny (752)
9:10 - 9:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
8:05 - 9:00
Kabaretowy Szał: Ireneusz Krosny (13)
9:00 - 10:00
Bogaty dom - biedny dom (2)
8:00 - 9:00
Policjantki i Policjanci (1155)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny (4)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny: Rewolucja - część 2 (2)
9:00 - 10:00
Ukryta prawda (1115)
7:55 - 8:55
Ukryta prawda (849)
8:55 - 10:00
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00 - 8:40
Portrety: Stefan Kamasa
8:40 - 9:05
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (4)
9:05 - 9:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Wariaci za kierownicą 3 (8)
7:35 - 8:35
Porzucone budowle 4 (11)
8:35 - 9:35
FILMOWE
Ali i Ava
7:55 - 9:35
SEAL Team 6 (3)
7:55 - 8:55
SEAL Team 6 (4)
8:55 - 9:55
Kiler
7:15 - 9:00
Sen o okapi
9:00 - 10:50
Marta mówi! (11)
8:05 - 8:45
Łapu-capu
8:45 - 9:00
Kosmici w mojej szkole
9:05 - 10:30
Sen o okapi
8:00 - 9:50
Wybory
7:55 - 9:55
Grantchester (4)
7:20 - 8:20
Inspektor George Gently 5: Katedra (4)
8:20 - 10:15
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
7:55 - 9:15
W aromacie kawy
9:15 - 10:45
Ucieczka od życia
7:45 - 9:20
Przełamując lody
9:20 - 11:00
Spirala kłamstw
7:40 - 9:20
Nowy kabaretowy rejs 5 (5)
7:55 - 8:55
Nowy kabaretowy rejs 5 (6)
8:55 - 9:55
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
7:45 - 8:50
Poirot: Morderstwo w zaułku
8:50 - 9:55
Kobra - oddział specjalny: Zanik pamięci (3)
7:30 - 8:30
Przyjaciółki (45)
8:30 - 9:30
Hudson i Rex 5 (15)
8:00 - 9:00
Komisarz Rex 8: Zbłąkana kula (107)
9:00 - 10:00
Alf: Tylko dla twoich oczu (6)
8:00 - 8:30
Kochane kłopoty (11)
8:30 - 9:25
Kochane kłopoty (12)
9:25 - 10:20
SPORTOWE
Liga+ Extra
7:15 - 9:00
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:15
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:00 - 8:30
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
8:30 - 9:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 8:30
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30 - 10:00
Atleci
8:00 - 8:30
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
8:30 - 10:30
Atleci
7:30 - 8:30
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
6:00 - 8:30
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
Piłka nożna: 2. liga
8:55 - 11:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać