Ranczo | sezon 3 odc. 33: Sprawca

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lucy i Kusy nie zamierzają się rozstać, więc ksiądz wyrzuca ją z domu parafialnego, gdzie uczyła angielskiego. Mieszkanki wsi stają w jej obronie. Bezrobotnego Witebskiego przygarnia babka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Lucy i Kusy nie zamierzają się rozstać, co powoduje konflikt z plebanem. Duchowny wyrzuca kobietę z domu parafialnego, w którym Lucy uczyła angielskiego. Mieszkanki Wilkowyj stają w obronie Amerykanki. Zawiedziony proboszcz chce pojechać na misje do Afryki. Michałowa romansuje ze Stachem Japyczem. Po tym, jak wójt pozbawił Witebskiego pracy w redakcjach i w szkole, ten stacza się. Nad mężczyzną lituje się babka, która przygarnia go i aplikuje mu terapię ziołową. Więcławscy dowiadują się, że ich córka urodzi nieślubne dziecko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...