Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Chirurdzy: Neurochirurgia (4/10)
22:55 - 23:55
Akcja pod Arsenałem
23:55 - 1:45
Poranek kojota
21:05 - 23:10
Płytki facet
23:10 - 1:50
The Traitors. Zdrajcy (5/13)
21:35 - 23:10
Oszukać przeznaczenie 4
23:10 - 0:50
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
22:05 - 23:10
Zdrada małżeńska
0:10 - 2:35
Król Skorpion: Księga Dusz
23:05 - 1:20
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (668)
23:00 - 0:05
Więzienie (10)
0:05 - 0:35
Córka wilka
22:35 - 0:15
Pierwszy strzał
0:15 - 2:10
Jazz.pl Polskie Radio: Szcześniak/Herdzin
22:50 - 0:35
Dialog - życie zapisane w listach
22:15 - 23:10
Teleexpress Extra
23:10 - 23:30
Panorama
23:30 - 0:00
Gra słów. Krzyżówka (833)
0:00 - 0:30
Mistrzowie Kabaretu 8: Korólczyk (4)
23:00 - 0:00
FILMOWE
Angielska robota
22:40 - 0:40
Dr Death (8)
22:00 - 23:25
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (16)
23:25 - 0:20
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (17)
0:20 - 1:20
Na podsłuchu
22:00 - 23:35
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
23:35 - 0:40
Miasta rytm: Warszawa 1937
23:00 - 0:05
Cztery filiżanki kawy albo trzy
0:05 - 0:15
Na tronie Kserksesa
0:15 - 0:35
Podejrzana
21:30 - 23:50
Żywa przynęta
23:50 - 1:15
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
22:35 - 23:40
Wizje
23:40 - 1:40
Belfer 3 (5)
23:05 - 23:45
Belfer 3 (6)
23:45 - 0:30
Cast Away: Poza światem
21:00 - 23:45
Grzeszna miłość
23:45 - 2:00
Domina: Trucizna (6)
22:30 - 23:45
Reżim: Midnight Feast (4)
22:10 - 23:10
Zawrót głowy
23:10 - 0:55
Bez litości 3: Ostatni rozdział
21:25 - 23:15
Pohamuj entuzjazm 12 (7)
23:15 - 23:50
Cień
23:50 - 1:45
Egzorcysta papieża
22:50 - 0:30
Wróg doskonały
22:35 - 0:30
Ostatni egzorcyzm: Część 2
21:55 - 23:50
Robocop 3
23:50 - 2:00
Tłumaczka
23:00 - 1:40
Grobowiec smoka
22:10 - 0:00
Terrorysta
0:00 - 2:25
Gran Torino
22:00 - 23:40
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:30 - 0:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00 - 2:00
Basket+
23:00 - 23:20
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20 - 1:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
23:00 - 23:30
Snooker: Turniej World Grand Prix
23:30 - 1:30
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
22:30 - 23:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
23:30 - 0:00
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
0:00 - 0:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 - 1:30
Cafe Futbol
23:00 - 0:30
Piłka nożna
23:00 - 1:00
Piłkarskie EURO - Największe sensacje
22:40 - 23:20
Boks: Gala w Corpus Christi
23:20 - 1:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać