Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Kto nas wzywa - 70 lat GOPR
21:10 - 22:55
Chirurdzy: Neurochirurgia (4/10)
22:55 - 23:55
Akcja pod Arsenałem
23:55 - 1:45
Panorama
22:30 - 23:10
Stulecie Winnych 3 (38)
23:10 - 0:00
Poranek kojota
21:05 - 23:10
Płytki facet
23:10 - 1:50
The Traitors. Zdrajcy (5/13)
21:35 - 23:10
Oszukać przeznaczenie 4
23:10 - 0:50
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
22:05 - 23:10
Love Island. Wyspa miłości (308)
22:00 - 23:05
Król Skorpion: Księga Dusz
23:05 - 1:20
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (667)
22:00 - 23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (668)
23:00 - 0:05
Córka wilka
22:35 - 0:15
W 80 dni dookoła świata (8)
21:45 - 22:50
Jazz.pl Polskie Radio: Szcześniak/Herdzin
22:50 - 0:35
Dialog - życie zapisane w listach
22:15 - 23:10
Teleexpress Extra
23:10 - 23:30
Panorama
23:30 - 0:00
Mistrzowie Kabaretu 8: Korólczyk (4)
23:00 - 0:00
FILMOWE
Premiera: Blackwater (4)
21:25 - 22:40
Angielska robota
22:40 - 0:40
Dr Death (8)
22:00 - 23:25
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (16)
23:25 - 0:20
Na podsłuchu
22:00 - 23:35
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
23:35 - 0:40
Miasta z ruin: Berlin (3)
21:55 - 23:00
Miasta rytm: Warszawa 1937
23:00 - 0:05
Podejrzana
21:30 - 23:50
Żywa przynęta
23:50 - 1:15
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
22:35 - 23:40
Wizje
23:40 - 1:40
Cast Away: Poza światem
21:00 - 23:45
Grzeszna miłość
23:45 - 2:00
Domina: Trucizna (6)
22:30 - 23:45
Reżim: Midnight Feast (4)
22:10 - 23:10
Zawrót głowy
23:10 - 0:55
Bez litości 3: Ostatni rozdział
21:25 - 23:15
Pohamuj entuzjazm 12 (7)
23:15 - 23:50
Cień
23:50 - 1:45
Premiera: Mokra robota: Joaquin (2)
21:45 - 22:50
Egzorcysta papieża
22:50 - 0:30
Wróg doskonały
22:35 - 0:30
Ostatni egzorcyzm: Część 2
21:55 - 23:50
Robocop 3
23:50 - 2:00
Sensacyjna środa: Siła rażenia
21:00 - 23:00
Tłumaczka
23:00 - 1:40
Grobowiec smoka
22:10 - 0:00
Gran Torino
22:00 - 23:40
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:30 - 0:00
Żużel: PGE Ekstraliga
20:15 - 23:00
Basket+
23:00 - 23:20
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20 - 1:30
Full Contact
22:00 - 23:00
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
23:00 - 23:30
Snooker: Turniej World Grand Prix
23:30 - 1:30
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
22:30 - 23:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
23:30 - 0:00
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30 - 23:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 - 1:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
22:00 - 23:00
Cafe Futbol
23:00 - 0:30
Magazyn koszykarski
22:30 - 23:00
Piłka nożna
23:00 - 1:00
Sportowy wieczór
22:00 - 22:40
Piłkarskie EURO - Największe sensacje
22:40 - 23:20
Boks: Gala w Corpus Christi
23:20 - 1:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać