Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (806)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

W hospicjum umiera Witold Modzelewski. Tuż przed śmiercią próbował zabić jedną z opiekunek. Zostawił po sobie pożegnalne listy pięciu kobiet. Cztery z nich zostało uznanych za zaginione.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariuszy czekają kolejne wyzwania. Oprócz przeróżnych sytuacji w komendzie i pasjonujących dochodzeń, załoga zmierzy się z zawirowaniami w życiu prywatnym. Dramatyczne zdarzenia, zmagania i codzienne kłopoty przeplatać się będą ze wzruszającymi oraz radosnymi chwilami.

W tym odcinku

W hospicjum umiera Witold Modzelewski. Tuż przed śmiercią próbował zabić jedną z opiekunek. Zostawił po sobie pożegnalne listy pięciu kobiet zagranicznego pochodzenia. W każdym z nich znajduje się kosmyk włosów oraz biżuteria. Cztery z pięciu pań zostało uznanych za zaginione. Zniknięcie ostatniej z nich wiąże się z tragiczną śmiercią syna Modzelewskiego. Tymczasem śledztwo w sprawie zaginionego Łukasza Czapli coraz bardziej się komplikuje. Grono zaginionych powiększyło się o kolejnych dwóch chłopców. Każdą sprawę zdaje się łączyć tajemnicza symbolika związana z dawnymi wierzeniami. Kopernik odkrywa, że dodatkowym tropem może być potworna zbrodnia sprzed 30 lat.

Występują

Zobacz także

Ładuję...