Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Złoty chłopak (147)
14:00 - 14:50
Wydarzenia
12:50 - 13:20
Interwencja
13:20 - 13:40
Trudne sprawy: Brat marnotrawny (1249)
13:40 - 14:40
Ukryta prawda (1594)
12:35 - 13:40
Ukryta prawda (931)
13:40 - 14:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
13:05 - 14:00
Jurajscy wojownicy: Polowanie na myśliwego (7)
14:00 - 15:00
Gliniarze: Dla niego (479)
13:00 - 14:00
Na ratunek 112: Zespół stresu pourazowego (399)
14:00 - 14:30
Policjantki i Policjanci (503)
13:00 - 14:00
Policjantki i Policjanci (504)
14:00 - 15:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (735)
13:00 - 14:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (372)
14:00 - 15:00
Szpital (991)
12:45 - 13:50
Sąd rodzinny (142)
13:50 - 14:50
Mistrzowie muzyki filmowej: 1960's Part One
12:35 - 13:35
Akcja pod Arsenałem
13:35 - 15:20
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
12:50 - 13:40
Ojciec Mateusz 23: Zamęt (295)
13:40 - 14:35
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
12:55 - 13:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (13)
13:55 - 14:55
FILMOWE
Klan Fondów. Filmowa dynastia
12:45 - 13:50
Tempo Home
13:50 - 14:20
Larry Crowne - uśmiech losu
14:20 - 16:10
Carter 2 (8)
12:35 - 13:30
Walker: Strażnik Teksasu (13)
13:30 - 14:25
Walker: Strażnik Teksasu (14)
14:25 - 15:25
Dopóki mnie pamiętasz
11:50 - 13:25
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
13:25 - 15:00
Polska z góry: Warmia (5)
13:05 - 13:30
Polska z góry: Przemkowski Park Krajobrazowy (6)
13:30 - 14:10
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (5)
14:10 - 14:35
O psie, który jeździł koleją
12:30 - 14:10
Aktualności filmowe+
14:10 - 14:45
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
12:25 - 14:00
Zołza
14:00 - 15:35
The Office PL: Pilot (1)
13:00 - 13:25
The Office PL: Refreshing (2)
13:25 - 13:55
The Office PL: No to szkło (3)
13:55 - 14:20
The Office PL: Chrzest (4)
14:20 - 14:50
Wiosła w dłoń: Zew natury
12:55 - 14:40
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:40 - 13:45
Grantchester 4 (6)
13:45 - 14:50
Na słodko
11:50 - 13:15
Straszny dom
13:15 - 14:45
To wspaniałe
13:05 - 14:40
Miłość na nowo
13:00 - 14:45
Przygoda na Mariensztacie
11:05 - 13:10
Giuseppe w Warszawie
13:10 - 15:15
Panna Marple: Zatrute pióro
12:00 - 14:05
Koniec świata (2-ost.)
14:05 - 16:00
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
12:55 - 13:25
Świat według Kiepskich: Browar z kominem (208)
14:00 - 14:50
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:55 - 13:55
Katastrofy w przestworzach: Cisza w eterze (45)
13:55 - 14:55
SPORTOWE
Basket Office
13:00 - 14:35
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:45 - 13:50
Ekstraklasa po godzinach
13:50 - 14:55
Snooker: Turniej World Grand Prix
12:00 - 13:15
Monumental Cobbles
13:15 - 14:15
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
14:15 - 17:00
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:00 - 13:15
Snooker: Turniej World Grand Prix
13:15 - 15:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:30
Cafe Futbol
13:30 - 15:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:00 - 15:00
Piłka nożna
13:00 - 15:00
Piłka nożna
11:30 - 13:40
Pełnosprawni (543)
13:40 - 14:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać