Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Rok w ogrodzie extra
12:35 - 12:50
Barwy szczęścia (2969)
11:50 - 12:30
Koło fortuny (1660)
12:30 - 13:15
Akacjowa 38 (310)
13:15 - 14:05
Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)
11:30 - 12:35
Ukryta prawda (1594)
12:35 - 13:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Muzyka
12:05 - 12:20
Telezakupy
12:20 - 13:05
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
13:05 - 14:00
Policjantki i Policjanci (294)
12:00 - 13:00
Gliniarze: Dla niego (479)
13:00 - 14:00
Więzienie (6)
12:05 - 12:35
Więzienie (7)
12:35 - 13:00
Policjantki i Policjanci (503)
13:00 - 14:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (16)
12:00 - 13:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (735)
13:00 - 14:00
W-11 - Wydział Śledczy: Niemowlę (606)
12:00 - 12:45
Szpital (991)
12:45 - 13:50
Tamte lata, tamte dni: Ewa Wiśniewska
11:55 - 12:35
Mistrzowie muzyki filmowej: 1960's Part One
12:35 - 13:35
Gość poranka
12:00 - 12:25
Jak żyje las: Drewno wokół nas
12:25 - 12:50
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
12:50 - 13:40
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
11:55 - 12:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
12:55 - 13:55
FILMOWE
Dalej jest dzień
12:05 - 12:45
Klan Fondów. Filmowa dynastia
12:45 - 13:50
MacGyver 3 (22)
11:40 - 12:35
Carter 2 (8)
12:35 - 13:30
Dopóki mnie pamiętasz
11:50 - 13:25
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
13:25 - 15:00
Polska z góry: Bieszczady (3)
12:00 - 12:25
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
12:25 - 13:05
Polska z góry: Warmia (5)
13:05 - 13:30
Dom pogodnej starości
10:55 - 12:30
O psie, który jeździł koleją
12:30 - 14:10
Dopóki mnie pamiętasz
10:50 - 12:25
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
12:25 - 14:00
The Office PL: Pilot (1)
13:00 - 13:25
The Office PL: Refreshing (2)
13:25 - 13:55
Swing
11:10 - 12:55
Wiosła w dłoń: Zew natury
12:55 - 14:40
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:40 - 13:45
Na słodko
11:50 - 13:15
Straszny dom
13:15 - 14:45
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:45 - 13:05
To wspaniałe
13:05 - 14:40
Szkoła jest nasza
11:10 - 13:00
Miłość na nowo
13:00 - 14:45
Przygoda na Mariensztacie
11:05 - 13:10
Giuseppe w Warszawie
13:10 - 15:15
Panna Marple: Zatrute pióro
12:00 - 14:05
Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:30 - 12:10
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:10 - 12:55
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
12:55 - 13:25
Katastrofy w przestworzach: Martwe stery (86)
11:55 - 12:55
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:55 - 13:55
Alf 3 (4)
13:20 - 13:50
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 13:00
Basket Office
13:00 - 14:35
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:45 - 13:50
Snooker: Turniej World Grand Prix
12:00 - 13:15
Monumental Cobbles
13:15 - 14:15
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:00 - 13:15
Snooker: Turniej World Grand Prix
13:15 - 15:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:30
Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie
11:00 - 13:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:00 - 15:00
Piłka nożna
10:30 - 13:00
Piłka nożna
13:00 - 15:00
Piłka nożna
11:30 - 13:40
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać