Program TV na wtorek 26.03.2024
POPULARNE STACJE
Wydział kryminalny Kitzbühel: Grobowa cisza (37)
8:00 - 8:50
Ranczo 4: Sztormy emocjonalne (41)
8:50 - 9:50
Komisarz Alex 18: Szkolny zabójca (220)
9:50 - 10:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień
6:00 - 8:40
Malanowski i partnerzy: List od detektywa (699)
8:40 - 9:10
Malanowski i partnerzy: Rodzina zastępcza (700)
9:10 - 9:40
Sekrety rodziny: Randka w ciemno (337)
9:40 - 10:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
8:45 - 9:45
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
9:45 - 10:00
Dlaczego ja?: Babcia jest oszustką (808)
9:00 - 10:00
Policjantki i Policjanci (1126)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny (8)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny: Motyw (15)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny: Długa droga (16)
9:00 - 10:00
Ukryta prawda (1087)
7:55 - 8:55
Ukryta prawda (796)
8:55 - 10:00
Zaginione skarby: "Walka karnawału z postem"
8:45 - 9:05
Pogranicze w ogniu (13/24)
9:05 - 10:15
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Porzucone budowle 6 (1)
8:30 - 9:30
Porzucone budowle 6 (2)
9:30 - 10:30
FILMOWE
Vera 12 (2)
8:30 - 10:15
MacGyver 3 (17)
8:00 - 8:55
MacGyver 3 (18)
8:55 - 9:55
Carter 2 (6)
9:55 - 10:50
Pan Tadeusz
7:05 - 9:35
Premierowa jazda: Tomasz Organek
9:35 - 9:50
Serce dębu
9:50 - 11:10
Corgi, psiak królowej
8:35 - 10:00
Premierowa jazda: Tomasz Organek
8:35 - 8:50
Serce dębu
8:50 - 10:10
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:25 - 8:45
Łapu Capu
8:45 - 9:00
The Office PL 3: Ono (4)
9:00 - 9:25
The Office PL 3: Wywiad (5)
9:25 - 9:50
The Office PL 3: Widzenie (6)
9:50 - 10:15
Szaleństwa miłości
8:35 - 10:20
Inspektor George Gently 4: Żegnaj, China (2)
8:10 - 10:05
Fantastyczny Pan Lis
7:35 - 9:00
Tenis dla zaawansowanych
9:00 - 10:45
IO
8:10 - 9:40
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
9:40 - 11:05
Między słowami
7:55 - 9:35
Przyjaciele 10: The One with the Home Study (7)
9:35 - 10:00
Och! Kabaret (5)
8:10 - 9:10
Och! Kabaret 2 (1)
9:10 - 10:10
Poirot: Niemy świadek
9:50 - 12:00
Przyjaciółki (247)
8:30 - 9:30
Przyjaciółki (248)
9:30 - 10:30
Hudson i Rex 5 (15)
8:00 - 8:55
Komisarz Rex 5: Testament (65)
8:55 - 9:55
Komisarz Rex 5: Mordercza zabawka (66)
9:55 - 10:55
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
7:00 - 9:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00 - 11:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Ekstraklasa po godzinach
9:45 - 10:50
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
8:30 - 10:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
7:30 - 11:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
Odliczanie do EURO 2024
8:15 - 10:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać