Przyjaciółki | sezon 23 odc. 274

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka dostrzega, że popełniła błąd, postanawiając rozstać się z Pawłem. Podejmuje też decyzję, by zakończyć swoją przygodę z telewizją. Wiktor ma poważne obawy co do wyniku rozprawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Anka pracuje nad swoją rehabilitacją, choć idzie jej ciężko. Zaczyna też dostrzegać, że popełniła błąd, postanawiając rozstać się z Pawłem. Kobieta podejmuje decyzję, by zakończyć przygodę z telewizją. Miłoszowi na swoje miejsce poleca Ewelinę. Inga ma dość ciągłych kłótni Marysi i Mirandy. Na szczęście może liczyć na wsparcie Carol. Patrycja przeżywa ciężkie chwile. Wiktor ma poważne obawy co do wyniku rozprawy. Trudno jest bowiem znaleźć dowody, które potwierdzałyby, że jest niewinny. Dorota oddaje parze swój voucher na weekend w hotelu. Niebawem kobieta zostaje zaproszona na randkę przez Ignacego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...