Przyjaciółki | sezon 23 odc. 273

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja dowiaduje się od Eli, że Henryk się z nią rozstał. Niebawem para odbywa szczerą rozmowę i postanawia ratować związek. Dorota zostaje przyjęta do agencji jako pośredniczka nieruchomości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Patrycja dowiaduje się od Eli, że Henryk się z nią rozstał. Jest tym faktem przybita. Niebawem jednak para odbywa szczerą rozmowę i postanawia podjąć jeszcze jedną próbę ratowania związku. Tymczasem Wiktor źle znosi przesiadywanie w domu, ale przede wszystkim oczekiwanie na proces. Hania przeprasza Ingę za kłótnię przy Carol. Dorota nadal jest do przyjezdnej wrogo nastawiona. Mimo to Gruszewska stara się stworzyć z macochą poprawną relację. Anka postanowiła poprosić Miłosza o pomoc w sprawie Wiktora. Z początku mężczyzna jej odmawia. Po tym jednak jak kobieta go przeprasza, zmienia zdanie. Dorota zostaje przyjęta do agencji jako pośredniczka nieruchomości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...