Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE STACJE
Złoty chłopak (151)
14:00 - 14:50
Ukryta prawda (1598)
12:35 - 13:40
Ukryta prawda (935)
13:40 - 14:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
14:00 - 15:00
Gliniarze: Córeczka tatusia (483)
13:00 - 14:00
Na ratunek 112: Spotkanie klasowe (407)
14:00 - 14:30
Policjantki i Policjanci (511)
13:00 - 14:00
Policjantki i Policjanci (512)
14:00 - 15:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (739)
13:00 - 14:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (376)
14:00 - 15:00
Szpital (995)
12:45 - 13:50
Sąd rodzinny (146)
13:50 - 14:50
Pépé le Moko
14:05 - 15:50
Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)
12:50 - 13:40
Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
13:40 - 14:35
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (11)
12:55 - 13:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (21)
13:55 - 14:55
FILMOWE
Głos ma Fellini
12:45 - 14:00
Malinka
14:00 - 14:30
Rekrut (2)
12:40 - 13:40
Walker: Strażnik Teksasu (5)
13:40 - 14:30
Czym jest miłość?
12:25 - 14:00
Łapu-capu extra
14:00 - 14:30
Polska z góry 2: Roztocze (12)
13:05 - 13:35
Polska z góry 2: Wzdłuż Gór Świętokrzyskich (13)
13:35 - 14:10
Zgrillowani (3)
14:10 - 14:40
Łapu-capu extra
13:00 - 13:30
Między lustrami
13:30 - 15:15
Duff i Wazowski 3 (5)
13:00 - 13:40
Duff i Wazowski 3 (6)
13:40 - 14:25
Duff i Wazowski 3 (7)
14:25 - 15:05
Latający biznes
12:35 - 14:25
Pieśń skowronka
14:25 - 16:35
Detektyw Murdoch 12: Grzechy ojca (14)
14:00 - 14:55
Prestiż
11:40 - 13:50
Żona na niby
13:50 - 15:45
Space Oddity
13:05 - 14:40
Przejażdżka
11:55 - 13:30
Lorax
13:30 - 15:00
Dwa księżyce
12:20 - 15:05
W kręgu zdrady
11:50 - 13:50
Arktyczna apokalipsa
13:50 - 15:45
Świat według Kiepskich: Ferdosik (111)
12:50 - 13:30
Rycerze z Szanghaju
13:30 - 15:55
Katastrofy w przestworzach (48)
14:00 - 15:00
Alf 3: Oczywiście znów sam (11)
12:55 - 13:25
Alf 3: Czy wierzysz w magię? (12)
13:25 - 13:55
Kochane kłopoty (10)
13:55 - 14:50
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
13:00 - 15:00
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
12:00 - 16:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
14:10 - 15:30
Lekkoatletyka: Maraton w Tokio
13:00 - 14:00
Formuła E: ePrix Japonii
14:00 - 15:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:30
Cafe Futbol
13:30 - 15:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:00 - 15:00
Boks
13:00 - 15:00
Piłka nożna: 2. liga
11:15 - 13:20
Hokej: Tauron Hokej Liga
13:20 - 15:40
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać