Program TV na sobotę 23.03.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 3: Szczęśliwe rozwiązanie (39)
9:50 - 10:50
Komisarz Alex 18: Egzamin (218)
10:50 - 11:50
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:30
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
9:30 - 10:30
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
10:30 - 10:40
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
10:40 - 11:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Stolik dla trojga (3)
10:00 - 11:00
Stolik dla trojga (4)
11:00 - 11:55
Galileo (1051)
10:00 - 11:00
Opiekun
11:00 - 13:10
Krudowie u zarania dziejów (23)
9:40 - 10:15
Gierka
10:15 - 12:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (366)
10:00 - 11:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (367)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (1081)
9:45 - 10:45
Ukryta prawda (784)
10:45 - 11:45
Madama Butterfly
10:20 - 13:00
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:25
Kamerą TVP Sport: Rozmowa z Kamilą Żuk
11:25 - 11:50
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (22)
9:55 - 10:50
Nowy aranż z Olą Ziarek 3 (2)
10:50 - 11:05
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (23)
11:05 - 12:00
FILMOWE
Ali i Ava
8:25 - 10:10
Alfred Hitchcock: mistrz suspensu
10:10 - 11:50
MacGyver 3 (10)
9:40 - 10:35
MacGyver 3 (11)
10:35 - 11:30
Czarodziejski flet
8:40 - 10:45
Corgi, psiak królowej
10:45 - 12:10
Barbie: Delfiny z magicznej wyspy
9:00 - 11:00
Daleko od miasta 10 (8)
11:00 - 11:25
Daleko od miasta 10 (9)
11:25 - 12:10
The Hero
9:50 - 10:20
Wróżka Zębuszka
10:20 - 11:40
Corgi, psiak królowej
9:45 - 11:10
Łapu-capu
11:10 - 11:25
Badman
11:25 - 12:45
The Office PL 3: Asystent (3)
9:55 - 10:25
Duff i Wazowski 3 (9)
10:25 - 11:05
Duff i Wazowski 3 (10)
11:05 - 11:50
Przygody młodego Indiany Jonesa
9:45 - 11:40
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
10:00 - 10:55
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
10:55 - 11:55
Zielona Latarnia: Strzeż się mojej mocy
9:15 - 10:45
Aquaman i Zaginione Królestwo
10:45 - 12:50
Lepiej być nie może
9:20 - 11:40
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
8:10 - 10:25
Premiera: Fantastyczni przyjaciele 2: Santiago (6)
10:25 - 11:20
Supernowa
11:20 - 13:05
Giuseppe w Warszawie
9:05 - 11:10
Lekarstwo na miłość
11:10 - 13:25
Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4)
9:45 - 10:55
Pogromcy duchów
10:55 - 13:05
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
9:05 - 11:00
Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek (1/2)
11:00 - 12:30
Hudson i Rex 5 (14)
10:00 - 11:00
Hudson i Rex 5 (15)
11:00 - 12:00
Wielki wyścig
7:30 - 10:10
Odżywieni
10:10 - 11:46
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 12:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
8:30 - 11:00
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 - 13:00
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
9:30 - 11:15
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
11:15 - 12:15
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
7:00 - 10:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
10:30 - 11:15
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:15 - 12:15
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:00 - 10:30
7. strefa
10:30 - 12:00
Atleci
10:00 - 11:00
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
11:00 - 12:00
Piłka nożna
8:30 - 11:00
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
11:00 - 12:00
Piłka nożna
8:50 - 11:00
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jerzy Kukuczka
11:00 - 11:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać