Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)

(All Those Things We Never Said)

serial komediowy Francja 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam sądzi, że Julia pojechała do Brugii z kochankiem. Tymczasem kobiecie i jej ojcu udaje się wykorzystać kilka spędzonych razem dni, by zbliżyć się do siebie bardziej niż kiedykolwiek.

Oglądaj w telewizji

So 7.10 10:35
CANAL+ Serialelogo
So 7.10 17:40
CANAL+ Serialelogo
Wt 10.10 10:15
CANAL+ Serialelogo
Wt 10.10 13:00
CANAL+ Serialelogo

Opis

Julia (Alexandra Maria Lara) nigdy nie miała łatwych relacji z ojcem (Jean Reno). Teraz przygotowuje się do ślubu, na którym go nie będzie. Tym razem jednak powód jest niepodważalny - mężczyzna zmarł. Ku swojemu zaskoczeniu krótko po pogrzebie dziewczyna dostaje przesyłkę. Jest nią drewniana trumna, w której znajduje się android wyglądający dokładnie jak jej tata. Ma wbudowane jego wspomnienia, a baterii wystarczy mu na siedem dni. Potem robot się wyłączy. Android przekonuje Julię, by pojechała z nim na wycieczkę. Mają tydzień, by nadrobić stracony czas i powiedzieć sobie wszystko to, czego nie zdążyli. Podczas tej wyprawy dziewczyna ma się spotkać także ze swoją pierwszą miłością, Tomasem.

W tym odcinku

Adam jest wściekły. Sądzi, że Julia pojechała do Brugii z kochankiem. Tymczasem kobiecie i jej ojcu udaje się wykorzystać kilka spędzonych razem dni, by zbliżyć się do siebie bardziej niż kiedykolwiek. Po przybyciu do Berlina para wyrusza na poszukiwania Tomasa. Julia odwiedza też miejsca, w których spędziła z ukochanym szczęśliwe chwile, i wspomina, jak dowiedziała się, że zginął w Afganistanie w wyniku wybuchu miny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...