Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)

(All Those Things We Never Said)

serial komediowy Francja 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia wraca do Paryża. Chcąc wyjaśnić sytuację Adamowi, prosi, by ją odwiedził. Mężczyzna jest oszołomiony, gdy widzi w mieszkaniu kobiety niedoszłego teścia, w którego pogrzebie uczestniczył.

Oglądaj w telewizji

Nd 1.10 13:50
CANAL+ Serialelogo
Wt 3.10 22:35
CANAL+ 4Klogo
Śr 4.10 17:40
CANAL+ Serialelogo
Nd 8.10 11:05
CANAL+ Serialelogo
Nd 8.10 18:10
CANAL+ Serialelogo
Śr 11.10 11:15
CANAL+ Serialelogo
Śr 11.10 14:00
CANAL+ Serialelogo

Opis

Julia (Alexandra Maria Lara) nigdy nie miała łatwych relacji z ojcem (Jean Reno). Teraz przygotowuje się do ślubu, na którym go nie będzie. Tym razem jednak powód jest niepodważalny - mężczyzna zmarł. Ku swojemu zaskoczeniu krótko po pogrzebie dziewczyna dostaje przesyłkę. Jest nią drewniana trumna, w której znajduje się android wyglądający dokładnie jak jej tata. Ma wbudowane jego wspomnienia, a baterii wystarczy mu na siedem dni. Potem robot się wyłączy. Android przekonuje Julię, by pojechała z nim na wycieczkę. Mają tydzień, by nadrobić stracony czas i powiedzieć sobie wszystko to, czego nie zdążyli. Podczas tej wyprawy dziewczyna ma się spotkać także ze swoją pierwszą miłością, Tomasem.

W tym odcinku

Julia wraca do Paryża. Chcąc wyjaśnić sytuację Adamowi, prosi, by ją odwiedził. Mężczyzna jest oszołomiony, gdy widzi w mieszkaniu kobiety niedoszłego teścia, w którego pogrzebie niedawno uczestniczył. W końcu wychodzi, zostawiając Julię i Michela samych. Ojciec i córka spędzają razem ostatni wieczór.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...