Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)

(All Those Things We Never Said)

serial komediowy Francja 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michel przekupuje urzędnika, by ten udostępnił mu informacje na temat Tomasa. Uświadamia sobie, że Jürgen Knapp oszukał Julię. Jej dawny ukochany zmienił nazwisko, ale nadal pracuje jako dziennikarz.

Oglądaj w telewizji

Nd 1.10 12:45
CANAL+ Serialelogo
Wt 3.10 21:30
CANAL+ 4Klogo
Śr 4.10 16:40
CANAL+ Serialelogo
Nd 8.10 10:00
CANAL+ Serialelogo
Nd 8.10 17:05
CANAL+ Serialelogo
Śr 11.10 10:15
CANAL+ Serialelogo
Śr 11.10 13:00
CANAL+ Serialelogo

Opis

Julia (Alexandra Maria Lara) nigdy nie miała łatwych relacji z ojcem (Jean Reno). Teraz przygotowuje się do ślubu, na którym go nie będzie. Tym razem jednak powód jest niepodważalny - mężczyzna zmarł. Ku swojemu zaskoczeniu krótko po pogrzebie dziewczyna dostaje przesyłkę. Jest nią drewniana trumna, w której znajduje się android wyglądający dokładnie jak jej tata. Ma wbudowane jego wspomnienia, a baterii wystarczy mu na siedem dni. Potem robot się wyłączy. Android przekonuje Julię, by pojechała z nim na wycieczkę. Mają tydzień, by nadrobić stracony czas i powiedzieć sobie wszystko to, czego nie zdążyli. Podczas tej wyprawy dziewczyna ma się spotkać także ze swoją pierwszą miłością, Tomasem.

W tym odcinku

Michel przekupuje urzędnika, by ten udostępnił mu informacje na temat Tomasa. Uświadamia sobie, że Jürgen Knapp oszukał Julię. Jej dawny ukochany zmienił nazwisko, przez co nie mogli go znaleźć, ale nadal pracuje jako dziennikarz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...