Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)

(All Those Things We Never Said)

serial komediowy Francja 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia zamierza wyjechać z Berlina, ale Michel ją przekonuje, by nie rezygnowała z poszukiwań Tomasa. Kobieta udaje się więc ponownie do miejsca, gdzie po raz pierwszy ukochany ją pocałował.

Oglądaj w telewizji

Nd 1.10 13:20
CANAL+ Serialelogo
Wt 3.10 22:00
CANAL+ 4Klogo
Śr 4.10 17:10
CANAL+ Serialelogo
Nd 8.10 10:30
CANAL+ Serialelogo
Nd 8.10 17:35
CANAL+ Serialelogo
Śr 11.10 10:45
CANAL+ Serialelogo
Śr 11.10 13:30
CANAL+ Serialelogo

Opis

Julia (Alexandra Maria Lara) nigdy nie miała łatwych relacji z ojcem (Jean Reno). Teraz przygotowuje się do ślubu, na którym go nie będzie. Tym razem jednak powód jest niepodważalny - mężczyzna zmarł. Ku swojemu zaskoczeniu krótko po pogrzebie dziewczyna dostaje przesyłkę. Jest nią drewniana trumna, w której znajduje się android wyglądający dokładnie jak jej tata. Ma wbudowane jego wspomnienia, a baterii wystarczy mu na siedem dni. Potem robot się wyłączy. Android przekonuje Julię, by pojechała z nim na wycieczkę. Mają tydzień, by nadrobić stracony czas i powiedzieć sobie wszystko to, czego nie zdążyli. Podczas tej wyprawy dziewczyna ma się spotkać także ze swoją pierwszą miłością, Tomasem.

W tym odcinku

Julia zamierza wyjechać z Berlina, ale Michelowi udaje się ją przekonać, by nie rezygnowała z miłości swojego życia i nadal próbowała odnaleźć Tomasa. Kobieta udaje się więc ponownie do miejsca, gdzie po raz pierwszy ukochany ją pocałował. W tym czasie Jürgen mówi przyjacielowi, że Julia go szuka. Gdy dawni kochankowie w końcu się spotykają, wydaje się, że zawsze będą już razem. Niestety, rodzą się kolejne komplikacje. Na dodatek żywotność androida ma się ku końcowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...