Program TV na poniedziałek 22.04.2024
POPULARNE STACJE
Komisarz Alex 19: Gangsterskie tajemnice (240)
9:45 - 10:45
Ojciec Mateusz 28: Jeden pancerny (366)
10:45 - 11:35
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
11:15 - 11:50
Sekrety rodziny: Umowa (127)
9:40 - 10:40
Dlaczego ja?: Droga do piekła (814)
10:40 - 11:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00 - 11:05
Więzienie (37)
11:05 - 11:35
Zbuntowany anioł (190)
10:00 - 11:00
Zbuntowany anioł (191)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (833)
10:00 - 11:00
Detektywi (88)
11:00 - 12:00
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (14)
9:40 - 10:20
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Przystanek Ameryka (96)
11:10 - 11:30
Porzucone budowle 5 (12)
9:35 - 10:35
Wymazane z historii 3 (6)
10:35 - 11:30
FILMOWE
Obława 2 (2)
9:30 - 10:30
Przeżyć
10:30 - 12:15
Rekrut (14)
9:50 - 10:45
Seal Team 5 (5)
10:45 - 11:40
Dzikie psy (2)
9:20 - 10:15
Pimi z Krainy Tygrysów
10:15 - 11:50
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (11)
10:00 - 10:25
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (12)
10:25 - 11:00
Remont w 48h 11 (9)
11:00 - 11:25
Remont w 48h 11 (10)
11:25 - 12:05
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
8:50 - 10:30
I znów 10 dni z tatą
10:30 - 12:10
Pimi z Krainy Tygrysów
9:15 - 10:50
Pan Tadeusz
10:50 - 13:20
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15 - 10:40
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40 - 11:20
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20 - 12:00
Mów mi Dave
9:45 - 11:35
Agenci NCIS 13: Dzień w sądzie (9)
9:50 - 10:45
Agenci NCIS 13: Braterstwo krwi (10)
10:45 - 11:35
Bez urazy
10:05 - 11:50
Straszny dom
9:30 - 11:05
Pępek świata 7: Hecks at a Movie (15)
11:05 - 11:25
Pępek świata 7: The Man Hunt (16)
11:25 - 11:50
Alvin i wiewiórki 3
10:25 - 11:50
Człowiek na torze
9:55 - 11:45
Poirot: Trzecia lokatorka
9:50 - 11:55
Przyjaciółki (30)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Pięć minut (56)
10:30 - 11:00
Świat według Kiepskich: Pływak żółtobrzeżek (57)
11:00 - 11:30
Komisarz Rex 7: Jedyny świadek (96)
10:00 - 11:00
Komisarz Rex 7: Czyny zmarłych (97)
11:00 - 12:00
Kochane kłopoty (13)
9:55 - 10:40
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (1)
10:40 - 11:35
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:15
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 - 13:30
Liga+ Extra
9:45 - 11:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:00 - 11:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00 - 14:00
Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
10:00 - 11:30
Boks
8:30 - 11:00
Cafe Futbol
11:00 - 12:30
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
8:30 - 11:00
Boks
11:00 - 12:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
7:55 - 10:10
Hokej
10:10 - 12:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać