Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE STACJE
Party przy świecach
3:30 - 4:30
Zakończenie programu
4:30
Klan (4330)
4:45 - 5:15
Idol
3:05 - 4:55
Rodzinka.pl
4:55 - 5:25
Disco Gramy
4:40 - 5:25
Recepta na stary dom 3 (1/14)
4:45 - 5:10
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kobra - oddział specjalny (17)
3:00 - 4:00
Kobra - oddział specjalny (18)
4:00 - 5:00
SuperLudzie (41)
4:55 - 5:30
Benny Hill (41)
3:00 - 3:40
Nowe sekrety sąsiadów: Terapia wstrząsowa (38)
3:40 - 4:10
Nowe sekrety sąsiadów: Miłość i ciasteczka (40)
4:10 - 4:40
Kochane pieniądze: Bliźniaczki (38)
4:40 - 5:45
Lombard. Życie pod zastaw 8 (392)
3:05 - 4:05
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (17)
4:05 - 5:00
Mój sąsiad morderca 7 (4/20)
2:45 - 3:40
Druga strona medalu 3 (7/8)
3:40 - 4:10
Druga strona medalu: Alicja Tysiąc (8)
4:10 - 4:35
Kronos: Podróże
3:20 - 4:10
Neon
4:10 - 5:50
Widzący w ciemności
4:05 - 5:05
Mistrzowie Kabaretu 6: Para nr 2 (7)
3:00 - 4:00
Mistrzowie Kabaretu 6: Marcin Daniec 3 (8)
4:00 - 5:00
FILMOWE
Voodoo tata
3:20 - 4:45
Jeszcze na chwilę
4:45 - 5:05
FBI 3 (12/15)
2:50 - 3:45
FBI: Most Wanted 2 (10/15)
3:45 - 4:45
Znaki 2 (5)
4:45 - 5:30
Wilcze stado
2:20 - 4:20
Słoń
4:20 - 5:50
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (6)
3:15 - 3:50
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (7)
3:50 - 4:15
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (8)
4:15 - 4:50
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (9)
4:50 - 5:20
Masz na imię Justine
2:55 - 4:30
Gaslit (1)
2:30 - 3:40
Łapu Capu
3:40
Chłopięcy świat
2:40 - 4:55
Bliżej gwiazd (38/48)
4:55 - 5:30
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 6: Słodycze (3)
3:05 - 4:35
Detektyw Murdoch 16: Cnota i występek (18)
4:35 - 5:15
Coś prawdziwego
2:40 - 4:20
Osiem gór
1:45 - 4:10
Wszystko stracone
4:10
Nić widmo
3:20 - 5:30
Wenecja
3:25 - 5:40
Podziemny krąg
2:10 - 5:15
Gliniarze: Lepiej nie patrz (704)
3:05 - 4:00
Gliniarze: To koniec (705)
4:00 - 5:00
Trójkąt bermudzki
1:50 - 3:55
Małyszomania. Kochaj i rzuć (1)
3:55 - 4:55
Mów mi Mesjasz
4:55 - 5:10
Buntownik bez powodu
3:20 - 5:09
SPORTOWE
Witaj w akademii: Pogoń Szczecin
3:25 - 3:55
Zakończenie programu
3:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:00 - 5:00
Kolarstwo: Tour de Romandie
3:00 - 4:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
4:00 - 5:00
Sporty walki: FEN
1:00 - 5:20
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać