Program TV na poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE STACJE
Złoty chłopak (168)
6:10 - 7:00
Studio Raban
7:30 - 8:00
Dobre historie: Rozwijać skrzydła
6:25 - 6:55
Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)
6:55 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień
6:00 - 8:40
Ukryta prawda (927)
5:55 - 6:50
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Bajki dla najmłodszych (9)
6:20 - 6:40
Bajki dla najmłodszych (10)
6:40 - 7:00
Bajki dla najmłodszych (11)
7:00 - 7:15
Mróweczki z bajeczki (17)
7:15 - 7:25
Trucker Club (10)
7:25 - 8:00
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (233)
6:00 - 7:00
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (168)
7:00 - 8:00
Strażnik Teksasu (12)
6:00 - 7:00
Strażnik Teksasu (13)
7:00 - 8:00
Nash Bridges: Wielka ucieczka (11)
6:00 - 7:00
Nash Bridges: Fachowcy (12)
7:00 - 8:00
Szkoła (442)
6:00 - 6:55
Szpital (1012)
6:55 - 7:55
Ukryta prawda (1110)
7:55 - 8:55
Kobieca twarz Kościoła
6:30 - 6:50
Polacy światu: Kazimierz Funk
6:50 - 7:00
Przystanek slow food 4: Prawdziwe soki (2)
7:00 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Premiera: Tłit (1005)
7:00 - 7:35
Wariaci za kierownicą 3 (6)
7:35 - 8:35
FILMOWE
Polska z góry 3: Łużyce Górne (2)
6:30 - 7:00
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
7:00 - 7:30
Maskarada
7:30 - 8:00
Bob Budowniczy 21: Wielki marszałek Bob (2)
6:35 - 6:55
Ronja, córka zbójnika (22)
6:55 - 7:25
Gadający Tom i przyjaciele 5 (8)
7:25 - 7:35
Gadający Tom i przyjaciele 5 (9)
7:35 - 7:45
Gadający Tom i przyjaciele 5 (10)
7:45 - 8:05
Wszyscy święci
6:35 - 8:00
Fuks
6:15 - 7:40
Sekrety mojego taty
7:40 - 8:55
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
6:00 - 7:50
Weselne menu
7:50 - 9:40
Panna Scarlet i komisarz 4: Powołanie (5)
6:45 - 7:55
Inspektor George Gently 4: Do góry nogami (1)
7:55 - 9:50
Terminator 3: Bunt maszyn
6:00 - 7:50
Uderz w bęben
7:50 - 9:20
Wonka
6:00 - 7:55
Charlie i fabryka czekolady
7:55 - 9:50
Magic Mike: Ostatni taniec
6:00 - 7:50
Niepodobni
7:50 - 9:30
Bonanza: Strumień goryczy
5:55 - 6:55
Na pokuszenie
6:55 - 8:40
Więzienie (137)
6:30 - 7:00
Więzienie (138)
7:00 - 7:30
Scena śmiechu (52)
6:10 - 6:55
Złoty interes 2 (9)
6:55 - 7:55
Hudson i Rex 5 (12)
7:55 - 8:55
Cudotwórcy 2: Koniec szkoły (1)
6:00 - 6:55
Laboratorium Dextera: Wielka siostra (5)
6:55 - 7:00
SPORTOWE
Sport+
6:00 - 7:15
Liga+ Extra
7:15 - 9:00
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00 - 8:00
Kolarstwo: Tour de Romandie
6:00 - 7:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 8:30
Kolarstwo: Tour de Romandie
7:00 - 8:00
Cafe Futbol
6:00 - 8:00
Cafe Futbol
6:00 - 7:30
Atleci
7:30 - 8:30
Piłka nożna z archiwum
6:00 - 8:30
Filmy ESPN: Venus vs
6:15 - 7:15
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
7:15 - 9:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać