Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Barwy szczęścia (2964)
19:35 - 20:00
Przepis dnia (64)
20:00 - 20:10
Barwy szczęścia (2965)
20:10 - 20:45
Przepis dnia (11)
20:45 - 20:55
Na dobre i na złe: O czym nie mówimy (914)
20:55 - 21:55
Nasz nowy dom (305)
20:05 - 21:05
Milionerzy (712)
20:55 - 21:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
19:00 - 20:00
Portfolio
20:00 - 22:05
Policjantki i Policjanci (1123)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (766)
20:00 - 21:00
Strażnik Teksasu (3)
19:00 - 20:00
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (19)
20:00 - 21:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (732)
19:00 - 20:00
Jestem zemstą
20:00 - 21:50
Ukryta prawda (1172)
18:55 - 20:00
Hotel Paradise 8 (11/40)
20:00 - 21:00
Fragonard - odcienie miłości
18:35 - 19:40
Ukraińska czytanka: Jurij Andruchowycz
19:40 - 20:00
Na wschód od Hollywood: Polegaj na mnie
20:00 - 22:10
Sport
20:10 - 20:25
O mnie się nie martw (9)
20:25 - 21:20
Policjanci z sąsiedztwa 5 (26)
19:00 - 20:05
Premiera: Policjanci z sąsiedztwa 5 (27)
20:05 - 21:05
FILMOWE
Matki równoległe
17:55 - 20:10
Premiera: Blackwater (1)
20:10 - 21:25
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
19:05 - 20:05
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
20:05 - 21:05
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
19:35 - 21:10
Polska z góry 6: Od Bań do Pisza (9)
19:20 - 20:00
Zdrajca (1)
20:00 - 20:50
Zdrajca (2)
20:50 - 21:50
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
18:35 - 20:10
Kiedy ślub? (3)
20:10 - 21:00
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:30 - 19:45
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:45 - 20:00
Baronowie (1)
20:00 - 20:55
Baronowie (2)
20:55 - 21:50
Dwoje do poprawki
19:05 - 21:00
Agenci NCIS 15 (13)
19:35 - 20:35
Agenci NCIS 15 (14)
20:35 - 21:30
Creed 2
18:00 - 20:10
Aquaman i Zaginione Królestwo
20:10 - 22:15
Detektyw 2: Omega Station (8-ost.)
19:35 - 21:00
Pogranicze w ogniu (8)
18:50 - 20:00
Fuks
20:00 - 21:55
Poirot: Morderstwo w Mezopotamii
17:50 - 20:00
Krzyżowy ogień
20:00 - 22:05
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
18:30 - 21:00
Wojny magazynowe: Kanada 2 (26)
19:35 - 20:00
Kiedy dzwoni nieznajomy
20:00 - 21:50
Alf 2 (18)
19:25 - 20:30
Marsjanie atakują!
20:30 - 22:00
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
19:00 - 21:00
Żużel: PGE Ekstraliga
18:15 - 20:50
Basket Office
20:50 - 22:30
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
17:00 - 20:45
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
20:45 - 22:00
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
18:00 - 21:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:45 - 20:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 - 23:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
18:00 - 20:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
20:30 - 23:00
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:50 - 19:50
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
19:50 - 22:00
Retro TVP Sport: Piłka nożna: eliminacje mistrzostw świata 2002 - mecz: Walia - Polska (141)
18:20 - 20:15
Odliczanie do Euro
20:15 - 22:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać