Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Złoty chłopak (142)
14:00 - 14:55
Ukryta prawda (925)
12:35 - 13:40
Ukryta prawda (926)
13:40 - 14:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Telezakupy
12:25 - 13:10
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
13:10 - 14:05
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
14:05 - 15:00
Gliniarze: Ananasy (474)
13:00 - 14:00
Na ratunek 112: Pani prezes (389)
14:00 - 14:30
Policjantki i Policjanci (493)
13:00 - 14:00
Policjantki i Policjanci (494)
14:00 - 15:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (730)
13:00 - 14:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (367)
14:00 - 15:00
Szpital (986)
12:45 - 13:50
Sąd rodzinny (137)
13:50 - 14:50
Mistrzowie muzyki filmowej: 1950s A New Dawn
12:30 - 13:35
Dziwak? - interpretacje
13:35 - 14:45
Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
12:50 - 13:40
Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)
13:40 - 14:35
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
12:55 - 13:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (4)
13:55 - 14:50
FILMOWE
Film noir: Style (3)
12:45 - 13:45
Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
13:45 - 14:20
Na pewno, być może
14:20 - 16:20
Carter 2 (3)
12:30 - 13:25
Walker: Strażnik Teksasu (3)
13:25 - 14:25
Walker: Strażnik Teksasu (4)
14:25 - 15:20
Naturalnie Polska 3 (7)
13:05 - 13:30
Naturalnie Polska 3 (8)
13:30 - 14:10
Widelcem po mapie 4 (7)
14:10 - 14:35
Dopóki mnie pamiętasz
13:05 - 14:45
Łapu-capu extra
12:40 - 13:10
Czarodziejski flet
13:10 - 15:15
The Office PL: No to szkło (3)
13:00 - 13:25
The Office PL: Chrzest (4)
13:25 - 13:55
The Office PL: Równouprawnienie (5)
13:55 - 14:20
The Office PL: Klient (6)
14:20 - 14:50
Deszczowe serce
11:45 - 13:35
Coś pożyczonego, coś niebieskiego
13:35 - 15:25
Panna Marple: Hotel Bertram
11:50 - 13:50
Grantchester 4 (1)
13:50 - 14:50
Legion superbohaterów
12:30 - 13:55
Człowiek roku
13:55 - 15:50
Jedyna miłość razy dwa
13:05 - 14:45
Pełną parą
12:45 - 14:10
Nitram
14:10 - 16:05
Serce serduszko
13:05 - 15:35
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
12:00 - 14:00
Potop
14:00 - 15:55
Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
13:05 - 13:40
Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
13:40 - 14:10
Miłość do kwadratu
14:10 - 16:20
Katastrofy w przestworzach: Burza na południu (41)
13:55 - 14:55
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 - 13:30
Piłka nożna: Liga francuska
13:30 - 15:40
Basket Office
11:50 - 13:20
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:20 - 15:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:30 - 15:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:00 - 13:30
Cycling Show
13:30 - 14:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:00 - 15:00
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00 - 13:30
KOTV Classics
13:30 - 14:30
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
13:00 - 15:00
Piłka nożna: Liga czeska
13:00 - 15:00
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:10 - 14:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać