CANAL+ Sport 2Program TV na Piątek 31.03.2023

Piątek 31.03
Od teraz
6:00
Prowadzony w lekkiej formule telewizji śniadaniowej program poświęcony piłce nożnej. Gospodarz wraz z gośćmi omówi najważniejsze boiskowe wydarzenia, nie zabraknie też wnikliwych analiz.
7:00
Program dla fanów NBA. Najpiękniejsze akcje ostatnich kolejek, podsumowania spotkań oraz najnowsze wiadomości i ciekawostki.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
7:30
Najnowsze doniesienia z koszykarskich parkietów. W programie informacje i analizy dotyczące NBA, Champions League i Ligi ACB. Gospodarzami są Artur Kwiatkowski i Gabriel Rogaczewski.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
8:30
Artur Kwiatkowski i Gabriel Rogaczewski zapraszają na dodatkową część programu "Basket Office". A w niej najnowsze doniesienia z koszykarskich parkietów.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
9:00
W Bostonie Celtics wygrali 139:118, natomiast w Milwaukee po zaciętym spotkaniu i dogrywce Kozły zwyciężyły 131:125. W tym drugim meczu znakomite zawody rozegrał Jrue Holiday, który rzucił 40 punktów.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
11:00
Program emitowany w każdy ligowy poniedziałek, zawierający skróty wszystkich meczów danej kolejki PKO Ekstraklasy.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
12:00
Podsumowanie ostatnich wydarzeń w Ekstraklasie. Obok poważnych analiz spotkań minionego weekendu, autorzy programu z przymrużeniem oka i nutą ironii prezentują też ciekawostki z ligi.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
13:00
Jako pierwsze w najlepszej czwórce imprezy na Florydzie zameldowały się Jelena Rybakina i Jessica Pegula. Reprezentantka gospodarzy potrzebowała trzech setów, by pokonać Anastazję Potapową.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
15:00
Jekaterina Aleksandrowa w czwartej rundzie nie rozegrała pełnego spotkania, gdyż Bianca Andreescu skreczowała na początku drugiego seta. W ćwierćfinale jej dyspozycję sprawdzi Petra Kvitova.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
17:00
Magazyn poświęcony rozgrywkom ligi hiszpańskiej. Prezentowane są w nim wywiady z zawodnikami, ligowe ciekawostki oraz zapowiedzi meczów z nadchodzącej kolejki.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
17:30
Magazyn poświęcony lidze francuskiej, a w nim zapowiedź wszystkich spotkań najbliższej kolejki.