CANAL+ Sport 2Program TV na Piątek 31.03.2023

Piątek 31.03
Od 20:00
19:00
Jako pierwsze w najlepszej czwórce imprezy na Florydzie zameldowały się Jelena Rybakina i Jessica Pegula. Reprezentantka gospodarzy potrzebowała trzech setów, by pokonać Anastazję Potapową.
21:00
W poprzedniej rundzie Sorana Cirstea sprawiła niespodziankę, pokonując 2:0 Arynę Sabalenkę. Petra Kvitova półfinał imprezy w Miami wywalczyła triumfując w trzech setach z Jekateriną Aleksandrową.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
23:00
Jekaterina Aleksandrowa w czwartej rundzie nie rozegrała pełnego spotkania, gdyż Bianca Andreescu skreczowała na początku drugiego seta. W ćwierćfinale jej dyspozycję sprawdzi Petra Kvitova.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
1:00
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
3:00
Magda Linette i Bernarda Pera walczą o awans do finału turnieju w Miami. Ich rywalki, Leylah Fernandez i Taylor Townsend, w poprzedniej rundzie wyeliminowały duet Ludmiła Kiczenok/Jelena Ostapenko.