Rodzinka.pl: Opiekunki (2)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Opiekunka Tomka, Jakuba i Kacpra rezygnuje z pracy. Małżonkowie organizują casting na jej następczynię. Nie jest jednak łatwo wybrać nową nianię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Opiekunka Tomka, Jakuba i Kacpra rezygnuje z pracy. Małżonkowie organizują casting na jej następczynię. Nie jest jednak łatwo wybrać nową nianię. Dziewczyny, które zgłaszają się na rozmowę, mają zdaniem Boskich niewłaściwe podejście do życia, ubierają się zbyt wyzywającą lub spotykają się z typami spod ciemnej gwiazdy. Para przeżywa chwile zwątpienia. Opieka nad trzema żywiołowymi chłopcami jest ponad ich siły. W końcu jednak pojawia się wymarzona kandydatka i Boscy z radością robią sobie wolne. Pod nieobecność rodziców nowa niania, by umilić chłopcom czas, organizuje im wieczór filmowy. Repertuar nie jest jednak dobrany szczęśliwie. Na efekty Boscy nie muszą długo czekać...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...