Teleman

Przyjaciółki | sezon 1 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja i Michał planują wesele. W salonie fryzjerskim zjawia się Inga, która szykuje się na randkę z Piotrem. Anka planuje romantyczny wieczór z Pawłem...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

W tym odcinku

Patrycja i Michał planują wesele. Ich wyobrażenia na temat przebiegu uroczystości znacznie się od siebie różnią. Kobieta jest zawiedziona mało romantycznym zachowaniem narzeczonego. W salonie fryzjerskim zjawia się Inga, która szykuje się na randkę z Piotrem. Tymczasem mężczyzna odwołuje spotkanie. Prywatny detektyw przekazuje mu bardzo niepokojące wieści. Zuza przeprasza Patrycję za brak zainteresowania jej problemami. Anka planuje romantyczny wieczór z Pawłem. Chce, by odkryli w sobie dawny żar namiętności. Zuza idzie na posiedzenie rady nadzorczej. Prezes oznajmia jej zaskakującą decyzję personalną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...