Teleman

Przyjaciółki | sezon 1 odc. 8

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciółki spotykają się na siłowni. Podtrzymują na duchu zmartwioną Ankę. Ewa pod nieobecność Ingi przeszukuje jej dokumenty. Tymczasem Inga niespodziewanie zjawia się w gabinecie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

W tym odcinku

Przyjaciółki spotykają się na siłowni. Podtrzymują na duchu Ankę, która martwi się, że stosowana przez nią dieta nie daje pożądanych efektów. Ewa pod nieobecność Ingi przeszukuje jej dokumenty. Tymczasem Gruszewska niespodziewanie zjawia się w gabinecie. Zuza niepokoi się faktem, że nie zaproszono jej na spotkanie z prezesem banku. Patrycja zabiera Oliwię na kawę i... szaloną przejażdżkę skuterem. Chce, by jej rywalka na długo zapamiętała tę podróż. Andrzej z Dorotą przychodzą po Hanię do przedszkola. Dziewczynka nie chce jednak iść razem z partnerką ojca. Wojtek zaprasza Zuzę na randkę w restauracji. Przy barze spotyka Monikę. By wybrnąć z niezręcznej sytuacji, przedstawia sobie dziewczyny. Nocą Markiewicz zjawia się u Patrycji. Ma do niej nietypową prośbę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...