Rodzinka.pl: Król jest nagi (66)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba urządza swój nowy pokój. Kacper przyprowadza do domu swoją koleżankę Zosię. Dzieciaki uczą się trudnej sztuki całowania. Ludwik paraduje nago po domu. Marek wypytuje Tomka o Magdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kuba urządza swój nowy pokój. Negocjuje z rodzicami budżet na meble. Kacper przyprowadza do domu swoją koleżankę Zosię. Dzieciaki uczą się trudnej sztuki całowania. Ludwik paraduje nago po domu. Marek wypytuje Tomka o Magdę. Okazuje się, że związek nastolatków przechodzi kryzys.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...