Rodzinka.pl: Golono - strzyżono (51)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia pokazuje synom swoje zdjęcia z czasów, gdy była hippiską. Natalia bierze kąpiel w masce do nurkowania, by nie wysłuchiwać pytań, zażaleń i kłótni domowników...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Natalia pokazuje synom swoje zdjęcia z czasów, gdy była hippiską. Chłopcy zwłaszcza Tomek są zachwyceni strojem matki. Natalia bierze kąpiel w masce do nurkowania. Okazuje się, że robi tak zawsze, gdy nie chce wysłuchiwać pytań, zażaleń i kłótni domowników. Tomek próbuje wymknąć się z domu na imprezę. Wyjaśnia Natalii, że spotyka się ze swoją dziewczyną i wróci późno. Boska zaczyna jednak coś podejrzewać. Natalia chwali się Ludwikowi, że Kacper pomaga w szkole niewidomemu koledze. Altruistyczna postawa syna bardzo ją wzrusza. Niestety chłopiec przyznaje się, że dzięki temu może wcześniej wychodzić do domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...