Ranczo | sezon 5 odc. 55: Wielki powrót

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł Kozioł uruchamia w Wilkowyjach aptekę. Rozdaje bony rabatowe i wszyscy głosują na niego w wyborach uzupełniających do rady gminy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Lucy Wilskiej, która zamieszkała we wsi Wilkowyje. Jej 'amerykańskie' poglądy często zderzają się z mentalnością polskich sąsiadów.

W tym odcinku

Kandydatem na zwolnione stanowisko radnego jest były wójt. Wkrótce w Wilkowyjach otwarta zostaje apteka, której właścicielem jest Paweł Kozioł. Czerepach docenia sprytne posunięcie swojego byłego szefa. Ten zaś rozdaje mieszkańcom bony rabatowe na zakup leków. Wszyscy uznają, że dostaną obniżkę, jeśli zagłosują na Kozioła. Wójt oczywiście wygrywa wybory. Co więcej, na pierwszym posiedzeniu rady udaje mu się uzyskać niemal tyle samo władzy, co kiedyś. Tymczasem parafia popada w kłopoty finansowe z powodu nadmiernej hojności wikarego Roberta. Poważne problemy ma też spółka handlowa Solejukowej, Hadziukowej i Więcławskiej, która paradoksalnie odniosła sukces. Rozbieżne ambicje pań prowadzą do kłótni i nagłego zakończenia współpracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...