Trzeci oficer | odc. 8/13: Zawieszeni

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala i Sznajder podejrzewają, że Perła pomógł Kruszonowi. Rozmawiają z nim w więzieniu, on zaprzecza. Spotkanie obserwuje inspektor Lucyna. Oboje zostają zatrzymani pod zarzutem mataczenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny serial Macieja Dejczera poświęcony pracy grup specjalnych policji. "Trzeci oficer" nie stanowi bezpośredniej kontynuacji historii opowiedzianej w poprzedniej serii, ale w poszczególnych częściach pojawiają się bohaterowie znani widzom z wcześniejszych odcinków, a także nawiązania do wydarzeń, które rozegrały się w "Oficerach".

W tym odcinku

Ala i Sznajder podejrzewają, że Perła pomógł Kruszonowi. Rozmawiają z nim w zakładzie karnym, ale ten wszystkiemu zaprzecza. Spotkanie obserwuje Lucyna, inspektor spraw wewnętrznych. Oboje zostają zatrzymani pod zarzutem mataczenia i przewiezieni do tajnego więzienia. Kruszon na własną rękę chce ustalić, w jaki sposób Sent odzyskał Agatkę. Tomek zgadza się wykonać zadanie dla wywiadu i zostaje usunięty z listy osób poszukiwanych. Dostaje mieszkanie operacyjne i nową tożsamość: Krzysztof Ryś. Otrzymuje też pierwsze zadanie: ma zdobyć zaufanie Wiktora i uzyskać informacje o jego powiązaniach z Koneckim, Bogutą oraz Babiniczem. Specjalna grupa pościgowa zostaje rozwiązana. W CBŚ zostaje tylko Sent.

Występują

Twórcy

Ładuję...