Trzeci oficer | odc. 10/13: Teoria spisku

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala dowiaduje się, że ich zespół został rozwiązany, a dowódcą nowej grupy jest Sent. Sznajder przyjeżdża do kliniki, żeby zobaczyć się z umierającym bratem. Na miejscu spotyka Kruszona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny serial Macieja Dejczera poświęcony pracy grup specjalnych policji. "Trzeci oficer" nie stanowi bezpośredniej kontynuacji historii opowiedzianej w poprzedniej serii, ale w poszczególnych częściach pojawiają się bohaterowie znani widzom z wcześniejszych odcinków, a także nawiązania do wydarzeń, które rozegrały się w "Oficerach".

W tym odcinku

Kruszon spotyka się w parku z Aldoną. Mówi jej, że bierze udział w trudnej akcji. Prosi też, by się o niego nie martwiła. Ala i Marek Sznajder zostają wypuszczeni na wolność. Ala wraca na posterunek. Dowiaduje się, że ich zespół został rozwiązany, a dowódcą nowej grupy jest Sent. Sznajder przyjeżdża do kliniki, żeby zobaczyć się z umierającym bratem. Na miejscu spotyka Kruszona. Funkcjonariusz wypytuje go o Bogutę. Rita, Wiesiek i Romek ponownie przesłuchują Borysa. W końcu zostawiają go przy eksplodującym bunkrze. Rannego ochroniarza znajdują w szpitalu Ala i Sent. Borys mówi im, że porywacze znają prawdziwy powód przyjazdu Wiktora do Polski. Aldona orientuje się, że listy gończe za Ritą i Grandem zostały anulowane. Zaczyna podejrzewać, że Grand może pracować dla wywiadu. Kruszon zabiera ją do hospicjum, w którym leżał Grand. Okazuje się, że była to mistyfikacja.

Występują

Twórcy

Ładuję...