Trzeci oficer | odc. 11/13: Rząd oficjalny

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Generał Matejewski przekazuje Kruszyńskiemu informacje o Wiktorze Chenoir, jego przeszłości i powiązaniach z zamordowanymi: Babiniczem, Koneckim oraz Parolem. Zleca mu odnalezienie Boguty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny serial Macieja Dejczera poświęcony pracy grup specjalnych policji. "Trzeci oficer" nie stanowi bezpośredniej kontynuacji historii opowiedzianej w poprzedniej serii, ale w poszczególnych częściach pojawiają się bohaterowie znani widzom z wcześniejszych odcinków, a także nawiązania do wydarzeń, które rozegrały się w "Oficerach".

W tym odcinku

Generał Matejewski przekazuje Kruszyńskiemu informacje o Wiktorze Chenoir, jego przeszłości i powiązaniach z zamordowanymi: Babiniczem, Koneckim oraz Parolem. Zleca funkcjonariuszowi odnalezienie Boguty. Sent wyjawia Sznajderowi i Kruszonowi, że pracuje dla wywiadu. Miał rozbić ich grupę i zmusić Kruszyńskiego do współpracy. Zdradza też, że organizacja była wplątana w porwanie Agatki oraz że tajne służby werbują do pracy byłych kryminalistów. Po wyjściu policjantów Jerzy aplikuje sobie śmiertelną dawkę heroiny. Nieprzytomnego Senta znajduje Grand. Zosia usiłuje uwieść Kruszona, gdy za ścianą Borys kłóci się z Wiktorem. Tomek zaczyna podejrzewać, że Zosia nie jest córką Wiktora, a Borys jego sekretarzem. Kruszyński i Sznajder jadą do szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa Boguta. W ślad za nimi podąża Kaj.

Występują

Twórcy

Ładuję...