Trzeci oficer | odc. 9/13: Witaj Grand

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kruszon śledzi Beatę, która doprowadza go do hospicjum. Tam Kruszon znajduje sparaliżowanego Granda. Borys i Zosia jadą na bazar. Rita paralizatorem obezwładnia Borysa i wzywa karetkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny serial Macieja Dejczera poświęcony pracy grup specjalnych policji. "Trzeci oficer" nie stanowi bezpośredniej kontynuacji historii opowiedzianej w poprzedniej serii, ale w poszczególnych częściach pojawiają się bohaterowie znani widzom z wcześniejszych odcinków, a także nawiązania do wydarzeń, które rozegrały się w "Oficerach".

W tym odcinku

Kruszon śledzi Beatę. Kobieta doprowadza go do hospicjum. W jednej z sal Kruszon znajduje sparaliżowanego Granda. Borys i Zosia jadą na bazar. Przy jednym ze stoisk Rita paralizatorem obezwładnia Borysa. Wzywając karetkę, przedstawia się jako Aldona Ginko. Kruszon zastanawia się, jak zdobyć zaufanie Wiktora. Matejewski doradza mu, żeby rozkochał w sobie jego córkę, Zosię. Ala i Sznajder nadal są przetrzymywani przez wywiad w charakterze zakładników. Kaj dostarcza Wiktorowi kopertę ze zdjęciami zabitych: Koneckiego, Babinicza i Parola. Grozi Wiktorowi, że zabije Zosię, jeśli ten nie wypełni warunków umowy. Wiktor zwraca się do Kruszona o pomoc w odnalezieniu Borysa. Uważa, że jego ochroniarz został porwany. Kruszon przyjeżdża do mieszkania i odkrywa, że Aldona się wyprowadziła. W domu napadają na Tomka Samar i jego ludzie. Z opresji ratuje go Sent. Rita i Wiesiek torturują Borysa. Chcą się dowiedzieć, po co Wiktor przyjechał do Polski.

Występują

Twórcy

Ładuję...