Jan Serce | odc. 9/10: Pożar serca

serial obyczajowy Polska 1981  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas podróży Janek uświadamia sobie, że od lat jest zakochany w Małgosi. Podczas odwiedzin u matki dowiaduje się, że Julian przegrał wszystkie jej oszczędności. Dochodzi do awantury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Osadzony w realiach lat 70. XX w. serial o sercowych perypetiach kanalarza z Woli. Jest to człowiek, który nie odnosi sukcesów, nie potrafi być przedsiębiorczy i bardzo przeżywa swoje kolejne niepowodzenia. Rola tytułowa została napisana specjalnie dla Kazimierza Kaczora. Atutem serialu jest m.in. muzyka Seweryna Krajewskiego.

W tym odcinku

Janek jedzie z Małgosią nad morze po jej córki. Podczas podróży zdaje sobie sprawę, że od wielu lat jest w niej zakochany. Porzucona przez Piotra kobieta także jest skłonna bliżej związać się z wieloletnim przyjacielem. Jej mąż właśnie wtedy decyduje się na powrót do niej. Podczas odwiedzin u matki Jan dowiaduje się, że pan Julian przegrał wszystkie jej oszczędności na wyścigach. Z tego powodu dochodzi do awantury. Matka wyrzuca wzburzonego syna z domu. Zdenerwowany Jan dostaje ataku serca.

Występują

Twórcy

Ładuję...